Yhteys

Ota yhteyttä.

Yhteystiedot

Valtasiirto

info@valtasiirto.fi

Laskutusosoite
verkkolaskuille

OVT tunnus 003711087180
Operaattori Ropo Capital
välittäjätunnus 003714377140

Laskutusosoite
paperilaskuille

VALTASIIRTO OY
PL 8219
02066 DOCUSCAN

Hallinto

Fax: 02 535 8285, 02 535 8286

Ville Saari
toimitusjohtaja
050 386 4138
ville.saari@valtasiirto.fi

Jari Viita
hallituksen puheenjohtaja
0500 480 744
jari@viita.fi

Tommi Salmi
EHSQ-johtaja
050 386 4110
tommi.salmi@valtasiirto.fi

Taloushallinto
ValtaSata

Katja Mustonen
toimitusjohtaja
050 386 4191
katja.mustonen@valtasata.fi

Kaisa Suominen
henkilöstöassistentti
044 700 3177
kaisa.suominen@valtasata.fi

Harjavallan
Suurteollisuus­puisto

Teollisuuskatu 1
29200 HARJAVALTA

Päivystys Harjavalta
Viikonloppuisin ja arkipyhisin
050 386 4111

Konekuljetukset

Janne Myllykoski
työnjohto / sulaton vuorokoneet
050 386 4134
janne.myllykoski@valtasiirto.fi

Erno Repo
työnjohto / päivätrukit, allasalueet, NNH, dumpperit
050 386 4107
erno.repo@valtasiirto.fi

Tomi Simonen
työnjohto / purkuaseman päivittäiset toiminnot, itäpää, patamonttu
050 386 4127
tomi.simonen@valtasiirto.fi

Petri Ruski
työnjohto / ulkoalueiden kunnossapito
050 386 4124
petri.ruski@valtasiirto.fi

Ajoneuvokorjaamo Harjavalta

Jori Huhtaniemi
korjaamopäällikkö
050 386 4109
jori.huhtaniemi@valtasiirto.fi

Kupariteollisuus­puisto

Kuparitie 5
28330 PORI

Markku Ihanamäki
työnjohto / Kupariteollisuuspuisto
050 386 4119
markku.ihanamaki@valtasiirto.fi

Teemu Nordlund
työnjohtaja, lastaukset
050 386 4132
teemu.nordlund@valtasiirto.fi

Liikennetoimisto
02 626 6239
liikennetoimisto.pori@valtasiirto.fi

Autokuljetukset

Lyytikänkatu 9
29200 HARJAVALTA

Mikko Vähänummi
kuljetuspäällikkö
050 386 4117
mikko.vahanummi@valtasiirto.fi

Heini Oksman
kuljetuskoordinaattori
050 386 4161
heini.oksman@valtasiirto.fi